Závlahové systémy Gardena, realizace závlah, závlahy Olomouc - Závlahy Tritops

Vítáme Vás.

 

Jsme malá moravská firma zabývající se závlahovými systémy společnosti Gardena. S realizací závlahových systémů máme několikaleté zkušenosti a od roku 2013 jsme certifikovaným partnerem společnosti Gardena. Máme značku "Certifikovaný partner Gardena".  Díky odborným školením pořádaných  společností Gardena a vlastním zkušenostem  jsme schopni  navrhnout optimální  rozmístění závlahových systémů na vaší zahradě. Nabízíme možnost zpracování návrhu, prodeje komponentů pro závlahové systémy či přímo kompletní realizaci závlahy na vaší zahradě. Našim zákazníkům nabízíme i pravidelnou jarní a podzimní údržbu. Na jaře je vhodné opětovné seřízení a zprovoznění po zimním období a na podzim komplexní zazimování závlahového systému.

 


Zavlažovací systém Pipeline
Zavlažovací systém SprinklerZavlažovací systém Micro-Drip

 


Děláme závlahové systémy Gardena – Pipeline, Sprinkler systém a Micro-Drip. Závlahové systémy slouží k udržení svěží a krásně zelené zahrady s Vaší minimální námahou a maximálním využitím technických prostředků.

 

 

Gardena závlahy

 

V dnešní uspěchané době je někdy velmi těžké zavlažovat zahradu ve správný čas a dostatečně dlouhou dobu. Právě k tomu nám slouží závlahové systémy, které se po naprogramování starají o Váš trávník a zahradu naprosto automaticky. Závlahové systémy zajišťují optimální přísun vody rostlinám na vaší zahradě. Orientačně potřebujete na každý m2 vaší zahrady cca 10 litrů vody denně. V parném letním dni i 20 litrů. Závlahové systémy šetří i spotřebu vody a to tím, že k rostlinám přivádí vodu v nejvhodnější okamžik a v potřebném množství. Vy se můžete věnovat svým koníčkům, odjet na dovolenou a vaše zahrada je stále svěží a zdravá díky pravidelné zálivce.


Gardena

 

 

Vše řešíme ověřenými systémy společnosti Gardena, která je na trhu od roku 1961. Systémy Sprinkler systém a Micro-Drip uvedla Gardena na trh v roce 1990 a neustále tyto systémy zdokonaluje. Na základě potřeb svých zákazníků vytvořila jedinečný systém Pipeline – vodní zásuvky pro Vaši zahradu.