Sprinkler system Gardena - zavlažování trávníků - Gardena - zavlažovací systémy, Gardena Pipeline, Micro-Drip, Sprinker system - Závlahy Tritops

Sprinkler systém - pohodlné zavlažování trávníků

 

Sprinkler systém společnosti Gardena slouží k zavlažování trávníků a zahrada pomocí výkonných výsuvných zadešťovačů. Výsuvné zadešťovače jsou trvale instalovány pod zemí a propojeny rozvodnými trubkami Gardena. V době, kdy se zavlažovače nepoužívají, jsou ukryty pod zemí. V době závlahy se jako mávnutím kouzelného proutku objeví nad zemí a příjemným proudem životodárné vody ovlaží Vaši zahradu. Po skončení opět zmizí pod zemí.

 


V případě použití zavlažovacích hodin nebo zavlažovacího počítače bude závlaha ještě pohodlnější a efektivnější. Díky senzorům se vypíná v případě deště a při snížení vlhkosti v půdě se samočinně zapne.

Sprinkler systém Gardena, popis komponentů

Popis obrázku:

  1. připojný bod. Pomocí hadice připojen k vodovodnímu kohoutku
  2. rozvodné trubky. Propojení mezi zadešťovači. Pro změnu směru a nebo pro připojení dalších komponentů se používají např. T-spojky, L-spojky, které se připojují patentovanou technologií Quick & Easy.
  3. výsuvný zavlažovač Aqua Contour Automatic. Kopíruje tvar Vašeho trávníku. Umožňuje zavlažování nepravidelných tvarů trávníků. Oblast k zavlažování se vymezuje na základě až 50 obrysových bodů.
  4. zapuštěný zavlažovač R 140. K zavlažování čtvercových a obdélníkových ploch do max. rozměru 140 m2.
  5. turbínový výsuvný zadešťovač. Pro zavlažování středně velkých a velkých trávníků. Lze nastavit požadovaný sektor pro zadešťování.
  6. výsuvné zadešťovače typ S. Pro zavlažování malých ploch a pro zavlažování přes vrcholky vyšších rostlin a okrasných travin.