Pipeline - voda jako elektřina ze sítě - Gardena - zavlažovací systémy, Gardena Pipeline, Micro-Drip, Sprinker system - Závlahy Tritops

Pipeline - rozvod vody v zahradě

 

Gardena Pipeline - konec nevzhledných hadic na Vaší zahradě. Potřebujete mít vodu na více místech Vaší zahrady a nelíbí se Vám hadice? Hledáte jednoduché a praktické řešení pro rozvod vody v zahradě? Máme pro Vás řešení. Tím je rozvodný systém Gardena Pipeline. Rozvod vody je nainstalovaný pod zemí, kde je chráněn před nepřízní počasí a před mechanickým poškozením. Na povrchu jsou pouze speciální vodní zásuvky Pipeline. Stačí zasunout hadici a vodu máte ihned k dispozici.

Gardena Pipeline - vodní zásuvky, rozvod a komponenty

Popis obrázku:

  1. připojovací bod. Podzemní přípojka k nainstalovanému potrubnímu systému. Připojení prostřednictvím hadice o průměru 19 mm.
  2. rozvodná trubka 25 mm. Tato trubka je trvale pod zemí, propojuje jednotlivé vodní zásuvky. Pro spojení a odbočení se používají T-spojky, L-spojky a zahnuté spojky.
  3. odvodňovací ventil. Při instalaci v nejnižším bodě systému slouží jako ochrana proti mrazu a poškození potrubí.
  4. vodní zásuvka. Pomocí hadicové spojky připojíme hadici a můžeme hned používat. zabudovaný stopventil brání v průtoku vody při odpojení hadice.
  5. box se spirálovou hadicí. 10 metrů hadice důmyslně ukryté přímo v zemi. Stačí vytáhnout a po použití lehce skrýt do boxu.
  6. vodní zástrčka. K instalaci na svislé stěny. Slouží jako vodovodní kohoutek. Automatický stop ventil. Vodní zástrčka je otočná a zahnutá pro snadné používání. Lze instalovat i na zem pomocí kolíku.