Gardena - zavlažovací systémy, Gardena Pipeline, Micro-Drip, Sprinker system - Závlahy Tritops

Závlahy a závlahové systémy Gardena


Zavlažovací systém Pipeline

Gardena Pipeline, vodní zásuvky, zavlažovací systém Gardena

V případě, že potřebujete řešit rozvod vody po zahradě a nechcete mít viditelné hadice, je pro Vás zavlažovací systém Pipeline tím pravým. Je to ideální systém rozvodu vody instalovaný pod zemí. Na zahradě máte několik podzemních vodních zásuvek, ke kterým stačí připojit hadici a můžete zalévat své oblíbené květiny, kropit trávník, umývat své auto, napouštět zahradní jezírko nebo pomocí čistícího systemu Gardena Clean-system čistit terasu, umývat okna, zahradní nábytek.

Zavlažovací systém Sprinker

sprinker system gardena, závlahy zahrad,

Díky zavlažovacímu systému Sprinker dostane Váš trávník dostatečné množství vláhy a to bez námahy. Pomocí řídících jednotek se zavlažování stane automatické a jednoduché. Vaše zahrada bude zavlažována i v době Vaší dovolené a po příjezdu domů Vás bude čekat krásný zelený trávník a ostatní rostliny na Vaší zahradě.

Zavlažovací systém Micro-Drip

Gardena - Micro-drip, cílené zavlažování, závlahy

Zavlažovací systém Gardena Micro-Drip se vyznačuje cíleným a úsporným zavlažováním. Pomocí tohoto systému zaručíte rostlinám optimální zásobování vodou. Micro-Drip umožňuje i cílené dávkování a zásobování rostlin potřebnými živinami

Gardena Micro-drip, zavlažování pokojových rostlin

Zavlažovací systém Micro-Drip můžete použít pro Vaši zahradu, terasu, truhlíky nebo i pokojové rostliny.