Ceník - Závlahová systémy Gardena, realizace závlah - Závlahy Tritops

Ceník realizací závlahových systémů Gardena

 

 

Ceník – příprava, zaměření a realizace

 

Pro správnou přípravu projektové dokumentace je nutné přesné vymezení travnatých ploch, okrasných záhonů a ostatních ploch určených k zavlažování. Na základě potřeb rostlin se zvolí vhodný typ závlahy (postřikovače, kapková závlaha, mikrozávlaha).

 

Ceny jsou pouze orientační. Záleží na velikosti, členitosti zahrady a na velikosti travnatých ploch, okrasných záhonů a ostatních zavlažovaných ploch. Cena je včetně materiálu, výkopových prací, připojení na rozvod vody.

 

Cena za 1m2 se pohybuje v rozmezí 100,- až 300,- Kč bez DPH.

 

V případě vašeho zájmu jsme schopni provést pouze zaměření a návrh realizace. V tomto případě si účtujeme dopravné 6,- kč/km a zaměření a návrh realizace dle vel ikosti zahrady cca 1 -2,5 tisíce. V případě, že si vše rozmyslíte a montáž a pokládku necháte na našich odborně proškolených montérech s několikaletou praxí, bude Vám cena za zaměření a návrh realizace odečtena od koncové částky za komplexní realizaci.

 

Pokud zákazník doporučí naši firmu a díky tomu zrealizujeme další závlahu, získává zákazník 5% provizi ze zisku z jím doporučené realizované závlahy. Tato provize  mu bude odečtena z další faktury, např. při zazimování závlahy nebo nákupu zboží v našem e-shopu.

 

Při realizaci v již hotové zahradě se snažíme postupovat tak, abychom minimalizovali škody při pokládce potrubí a jednotlivých komponentů. Travní drn je odříznut a po položení potrubí do vyhloubeného výkopu je položen zpět na původní místo. V případě keřů a stromků se snažíme postupovat tak, abychom minimalizovali poškození kořenového systému rostlin. V okamžiku ukončení pokládky by na první pohled nemělo být vidět poškození trávníku. Trávník se během několika dnů i díky pravidelné zálivce opět vzpamatuje a bude zase svěží a krásně zelený.

 

Zaujaly Vás naše stránky? Máte zájem o cenovou nabídku a návrh Vaší závlahy? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Josef Trunda - TRI-TOPS

tel.: 605 250 145

e-mail: info@hobby-eshop.cz

skype: tri-tops


 

Realizace závlahy Gardena, zadešťovače gardena, závlaha trávníku